Kadra

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli z pełnymi kwalifikacjami pedagogicznymi z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz opiekuna w żłobku dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę. Pedagodzy naszego żłobka i przedszkola pracują z sercem, niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Wspomagają i ukierunkowują rozwój dzieci mając na uwadze ich wrodzone predyspozycje i zdolności.

Zajęcia odbywają się w optymalnych ilościowo grupach w celu lepszego poznania dziecka przez nauczyciela, co umożliwia indywidualne podejście do każdego z nich.

Joanna Jankowska z -ca Dyrektora Przedszkole i Żłobek Słoneczny Sad

Pani Joanna ukończyła studia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z przedszkolną.

Zanim Pani Joanna pojawiła się w naszej placówce i objęła stanowisko z -cy dyrektora ,pracowała z dziećmi zarówno w żłobku jak i przedszkolu . Jej bogate doświadczenie w pracy z dziećmi ułatwia kontakt z rodzicami i pracę na stanowisku. Pani Joanna nie tylko jest z-cą dyrektora ale również jak jest potrzeba zajmuje się dziećmi i prowadzi z nimi zajęcia edukacyjno – wychowawcze. Pani Joanna bierze częsty  udział w różnego rodzaju szkoleniach i kursach doszkalających jej wiedze oraz umiejętności.. Zarówno w kontaktach z dziećmi jak i dorosłymi stara się wykazać empatią- dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje i potrzeby każdego. Każdego dnia z wielka satysfakcją i dumą obserwują postępy podopiecznych oraz rozwój całej placówki.

Monika Lewandowska – opiekun dziecięcy Żłobek Słoneczny Sad

Pani Monika ukończyła kurs opiekuna w żłobku.

Pani Monika pracuje w naszej placówce w Grupie Tygrysków. Jako opiekun prowadzi z dziećmi zajęcia opiekuńczo – wychowawczo – edukacyjne . Prywatnie Pani Monika jest mamą dwójki dzieci, dlatego rozumie obawy rodziców o swoje pociechy. Stara się każdego dnia dawać Państwa dzieciom poczucie bezpieczeństwa i wsparcie, które jest tak ważne , gdy rodziców nie ma obok. Dla dzieci jest dobrą ciocią, która zawsze przytuli, pomoże i postara się , aby każdy dzień w przedszkolu był pełen radości dla rodziców stara się być oparciem i służyć pomocną radą każdego dnia.

Beata Drzazga – opiekun dziecięcy Żłobek Słoneczny Sad

Pani Beata ukończyła kurs opiekuna w żłobku

Pani Beata ma 29 lat, jej pasją jest muzyka oraz praca z dziećmi, którą widać w codziennej pracy . Gra na klawiszach, saksofonie altowym, waltorni oraz trochę na gitarze co świetnie wykorzystuje w pracy z dziećmi prowadząc z nimi dodatkowe zajęcia muzykowania. Muzyka w życiu dziecka jest ważnym elementem jego rozwoju co Pani Beata doskonale wie i rozumie pokazując to poprzez prowadzenie swoich zajęć z najmłodszymi uczestnikami naszej grupy żłobkowej. W pracy z dziećmi preferuje muzykoterapie, która daje szansę na przełamanie barier nieśmiałości oraz rozładowanie napięcia. Wycisza i rozluźnia oraz wydobywa i aktywizuje emocje a także stwarza okazję do zabawy ruchowej. Pani Beata jest opiekunem w grupie Małpek, największą  satysfakcję w pracy z dziećmi daje jej  uśmiech który otrzymuje każdego dnia od  dziecka.

Anna Kaczmarek – opiekun dziecięcy Żłobek Słoneczny Sad

Pani Ania ukończyła studia na kierunku praca socjalna oraz edukacja wczesnoszkolna
z przedszkolną.

Pani Ania jest opiekunem w grupie żłobowej Małpek . W swojej pracy podąża za dziećmi, dając im poczucie bezpieczeństwa, akceptacji oraz możliwość wszechstronnego rozwoju. Praca z dziećmi daje jej  dużo satysfakcji oraz rozwoju. Duży wachlarz ukończonych studiów jest konsekwencją chęcią osobistego rozwoju oraz poszukiwania siebie na poziomie pedagogicznym oraz poszukiwanie miejsca na którym etapie życia dzieci praca z nimi będzie przynosić jej największą satysfakcje . Praca z dziećmi żłobkowymi okazała się strzałem w dziesiątkę oraz spełnieniem zawodowym.

Małgorzata Rzoska – opiekun dziecięcy żłobek Słoneczny Sad

Pani Małgosia ukończyła kurs opiekuna w żłobku.

Pani Małgorzata jest opiekunem w grupie żłobkowej Tygrysków . Praca z dziećmi przynosi jej wiele radości i satysfakcji, ponieważ kocha to co robię. Marzeniem Pani Małgorzaty od zawsze było by móc pracować z dziećmi , swoim uporem i determinacja dążyła do osiągnięcia celu. Uwieńczeniem jej wysiłku jest praca w naszym Żłobku. Pani Małgosia stara  się aby dzieci czuły się bezpiecznie i dobrze w moim towarzystwie. Uważa, że jest osobą troskliwą, otwartą i w 100% zaangażowaną w swoją pracę. Pani Małgorzata prywatnie jest mamą dwóch pociech.

Wioleta Klimek – nauczyciel w Przedszkolu Słoneczny Sad

Pani Wioleta ukończyła studia na kierunku edukacja wczesnoszkolna z przedszkolną.

Pani Wioleta , ma 25 lat i ukończyła studia  licencjackie z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz magisterskie  studia z pedagogiki małego dziecka. W tym roku szkolnym jak sama mówi ma  zaszczyt pracować w renomowanej Placówce świadczącej usługi opieki, a także edukacji najmłodszych. Pani Wioleta jest nauczycielem  grupy przedszkolnej Liski w przedszkolu Słoneczny Sad. Praca w przedszkolu była od zawsze jej marzeniem, które teraz dane  jest spełniać. Pani wiola ma świadomość, że nie zawsze będzie kolorowo ale  jest pewna, że nawiąże z dziećmi świetny kontakt i będzie  mogła przez to piąć się na wyżyny sukcesu zawodowego, ale przede wszystkim duchowego. Bo praca z dziećmi to czysta przyjemność.

Julita Kozar pomoc oraz nauczyciel języka angielskiego

Pani Julita jest szczęśliwą mamą oraz żoną.

Uwielbia podróże, zarówno te małe jak i duże. Najcenniejszy  dla niej czas  spędzony z rodziną , bo nic innego nie zbliży do siebie jak bycie ze sobą blisko. Czerpie z życia szczęście garściami, następnie dzieli się nim ze szkrabami. Uważa, że dzieci po to są, by kochać je, a każdy maluszek czułości chce. Jesteśmy po to by świat im pokazać, lecz to one nas uczą którędy chadzać.